E-Ticaret Uygulamaları

  • Ürünlerinizi dünyaya açın. Satış ve Müşteri portföyünüzü genişletin.

E-Ticaret dalında 10 yıllık tecrübemiz ve kapsamlı alt yapımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Tekstilden ayakkabıya, mücevherattan tablo satışına sektörünüze özel yayın öncesi ve sonrası desteklerimizle eticaret ürünümüzle hizmetinizdeyiz.

Sosyal medya entegrasyonu ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi facebook ve twiterda paylaşabilir. Segmantasyon yapısı ile müşterilerinizi gruplara ayırabilir. Bu gruplara veya belirlediğiniz kriterlere göre kampanyalar oluşturabilirsiniz. Üye sadakatini arttırmak için hediye çekleri veya üyelerinizin bir sonraki siparişlerde kullanmaları için puan verebilirsiniz.

PayU, Paypal veya sanal pos entegrasyonları ile ödeme tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Yetenekler

Site yönetimiSitenizin genel ayarlarını, ürün girişlerini, satış raporlarını alabilirsiniz. Tüm bunları Tablet, Telefon ve Pc lerden uyumlu yönetim panelinden yapabilirsiniz.
Katalog yönetimi Marka ve kategoriler ile ürünlerinizi ilişkilendirebilir, tüm ürünlerinize sınırsız seçenekler tanımlayabilirsiniz.
Tema yönetimi Kreatif temalarımızdan birini seçerek sistemi aktif edebilir yada firmanıza özel tasarım yaptırabilirsiniz.
Dosya yönetimi Sitenizdeki dökümanları kolayca yönetebilir, video resim gibi görsel medyalarınızı paylaşabilirsiniz.
İçerik yönetimi Sınırsız içerik sayfası oluşturabilir, ziyaretçilerinize dökümanlarınızı ve bilgi paylaşımını bu sayfalar ile yapabilirsiniz.
Sipariş yönetimi Tüm siparişlerinizi sipariş yönetimi ile kontrol edebilirsiniz.
Ödeme sistemi Saylayabileceğiniz çeşitli ödeme yöntemleri oluşturarak ziyaretçilerinin alışverişini kolaylaştırabilirsiniz.
Kargo yönetimi Anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile sipariş gönderilerinizin kolayca takip edilmesini sağlayabilirsiniz.
Müşteri yönetimi Sitenizden sipariş veren yada üye olan kişileri yönetebilir, segmentlere ayırıp hedef kitlesi oluşturabilirsiniz.
Bayilik sistemi Üye yetkilendirme aracı ile istediğiniz üyeyi bayiniz yapabilirsiniz.
Tedarik ve entegrasyon Sitenizde satacağınız ürünleri dilerseniz xml yapısı ile tedarikçi firmalardan anlık olarak temin edebilirsiniz.
Satış ve pazarlama İstediğiniz tarih ve zamana kadar belirlediğiniz indirim oranı ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.
İndirim ve kampanya Müşterilerinize özel yada ürünlere özel indirimler belirleyebilir yada hediye çeki sistemi ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Arama motoru optimizasyonu S.E.O. Optimizasyonunuzu yönetim panelinden kolayca yapabilir, google sıralamalarında üst sıralara kolayca çıkabilirsiniz.
Sosyal medya pazarlama Sitenizde belirlediğiniz ürünler otomatik olarak Facebook sayfanızda paylaşabilirsiniz.
Ürün yönetimi Özelleştirilebilir ürün özellik sistemi ile özelliğe göre stok adetlerinizi belirleyebilirsiniz.
Müşteri sadakati Alışveriş yapan müşterilerin puanları birikir ve bir sonraki alışverişlerde kullanabilirler. Puan sistemi ile müşteri sadakatini geliştirebilirsiniz.
Kullanıcı tanımlama Firmanız içersindeki departmanlara kullanıcı tanımlaması yaparak sitenizdeki ilgili alanlara erişmesini sağlayabilirsiniz.
Raporlama ve istatistik Satışlarınızı ve sitenizdeki tüm hareketleri inceleyebilir, rapor alabilirsiniz.
Eğitim ve destek Sistem hakkında ekip arkadaşlarımızdan eğitim alabilir, sorularınızı online olarak sora bilirsiniz.
Yedekleme ve bakım Periyodik yedekleme sistemi ile siteniz yedeklenerek güvenle saklanır.

YAPTIĞIMIZ İŞLER

Copyrights 2013 Kimpa. All rights reserved.